O BIBLIOTECE

Skład osobowy



Miejsce pracy Telefon e-mail
mgr Aneta Nocuń
Kustosz
Kierownik Biblioteki
pok. 201 Żytnia 10 32 269 18 95 aneta.nocun@us.edu.pl
mgr Iwona Cudak
Kustosz
Dział Opracowania – zbiory slawistyczne
Pok.202 Żytnia 10 32 269 18 21 iwona.cudak@us.edu.pl
mgr Aleksandra Frymus
kustosz
Dział Opracowania – zbiory romanistyczne
Pok. 206 Żytnia 10 32 26918 32 aleksandra.frymus@us.edu.pl
mgr Agnieszka Kopińska – Trzop
Starszy bibliotekarz
Dział Opracowania – zbiory romanistyczne
Pok. 206 Żytnia 10 32 26918 32 agnieszka.a.kopinska@us.edu.pl
mgr Beata Michta
Kustosz
Dział Opracowania – zbiory wschodniosłowiańskie
Pok. 205 Żytnia 10 32 269 18 19 beata.michta@us.edu.pl
mgr Maria Myszkowska – Matusiak
Kustosz
Dział Opracowania – zbiory germanistyczne
Pok. 205 Żytnia 10 32 269 18 19 maria.myszkowska-matusiak@us.edu.pl
mgr Izabela Popiołek
Starszy bibliotekarz
Dział opracowania – zbiory anglistyczne
Pok.202 Żytnia 10 32 269 18 21 izabela.popiolek@us.edu.pl
mgr Iwona Boryszko
Starszy bibliotekarz
Dział Opracowania – czasopisma
Pok.116 Żytnia 10 32 269 18 94 iwona.boryszko@us.edu.pl
mgr Cukierska Katarzyna
Młodszy bibliotekarz
Czytelnia
Czytelnia Żytnia 10 32 269 18 93 katarzyna.cukierska@us.edu.pl
mgr Iwona Krzemińska
kustosz
Czytelnia
Czytelnia Żytnia 10 32 269 18 93 iwona.krzeminska@us.edu.pl
mgr Łukasz Ogłoza
Młodszy bibliotekarz
Czytelnia
Czytelnia Żytnia 10 32 269 18 93 lub
32 269 18 94
lukasz.ogloza@us.edu.pl
mgr Maciej Dęboróg – Bylczyński
Bibliotekarz
Wypożyczalnia BWFS1
Wypożyczalnia Żytnia 10 Pok.137 32 2691 888 lub
32 2691810
maciej.deborog-bylczynski@us.edu.pl
mgr Paulina Pytel
Młodszy bibliotekarz
Dział Opracowania – czasopisma
Pok.116 Żytnia 10 32 2691 894 paulina.pytel@us.edu.pl
Dorota Chucherko
Bibliotekarz
Wypożyczalnia BWFS2
Wypożyczalnia Żytnia 10 Pok. 134 32 269 18 10 lub
32 269 18 88
dorota.chucherko@us.edu.pl
Jolanta Kołodziejczyk
Bibliotekarz
Wypożyczalnia BWFS2
Wypożyczalnia Żytnia 10 Pok.210 32 299 18 88 lub
32 269 18 62
jolanta.kolodziejczyk@us.edu.pl
Joanna Pięta
Bibliotekarz
Wypożyczalnia BWFS2
Wypożyczalnia Żytnia 10 Pok.210 32 299 18 88 lub
32 269 18 62
joanna.pieta@us.edu.pl